Recenze Black Diamond

• Vaha
  • Fixacni prvky
  • Design, Design a zase Design
  • Celkove zpracovani

Pro zacatecniky zbytecne, pro fajnsmekry genialni.

Patrim k lezcum, kteri si prilbu nasadi ve chvili, kdyz pod skalou sundaji batoh s vercajkem, a odlozi jit, az kdyz zapadne slunce a jde se zpatky k autu. Z toho duvodu jsem hledal neco lehkeho, odvetraneho a vyladeneho v kazdem smeru.
4 roky sem lezl s Meteorkou 3+ od Petzlu (velmi dobra volba) a po Vaporu sem koukal pul roku, nez prisel ten spravny cas na zmenu.

Na trhu najdete konkurenci o podobne (napr. Penta a par dalsich) i nizsi vaze (Sirocco), ale jsou to jen kompromisy.
Vapor ma uzasny rozsah kryci plochy (boky, temeno hlavy) a dokonale celkove zpracovani.
Nemuzu rict, ze by stara meteorka byla tezka. Vahovy rozdil 35 gramu moc nepoznatel, ale rozdil ve zpracovani a "jak vam sedne" poznate velmi rychle.
Fixacni prvky jsou tak presne, ze ja (hlava 59cm) nemusim ani zapinat presku pod bradou a pribla drzi i kdyz sem hlavou dolu, aniz by jakkoli tlacila (zkuste se v nejake divat vklidu 2 hodiny na film aniz byste o ni vedeli).
Na prvni pohled "malych" klipu na celovku se vubec nebojte. Jsou robustni vic nez dost.
Nasazeni jednou rukou naprosto bez problemu, s preskou to chce jen zakladni zrucnost.

Nejvyssi kvalita za nejvyssi cenu. U Vaporu to plati na 100%. Kdyby byla za 3.000, povazoval bych to za adekvatni, ale u BD uz to takhle byva.

Black Diamond Easy Rider Via Ferrata Package

Black Diamond Easy Rider Via Ferrata Package

Přidáno: 8. února 2016

• Jednoduchost
  • Lehkost
  • Krasne ovladatelne pri zacvaknuti na lano
  • Idealni delka uvazku
  • Velke karabiny, ktere se dobre drzi

Pred koupenim jsem si produkt vyzkousela, skvele obstal na ferrate narocnosti D (ferrata Keiser Max, Innsbruck), ve strmych a narocnych usecich fakt, ze se uvazky tak snadno ovladaji, jsou dostatecne dlouhe, bylo velkou vyhodou. Oproti memu staremu setu, tento mi usetril velke mnozstvi energie. Rozhodne doporucuji.
Objednala jsem si ho okamzite u ECstore.cz - mel by dorazit do 3 dnu.

Ověřený zákazník Hanibal Ověřený zákazník

Přidáno: 26. října 2015

Zakoupeno v Hanibal

• snadna manipulace
  • doporucovane profesionaly v lezeni
  • vyssi cena

Jednorazova investice je sice vyssi, ale stoji za to. S kyblikem se dobre manipuluje, je bytelny a doporucuji ho metodici z Ceskeho horolezeckeho svazu.

Přidáno: 16. července 2015

• dobrý výkon, baterie vydrží také dlouho, červené světlo
  • komplikovanější přepínání programů

Celkově: dobrá čelovka za dobrou cenu, jsem spokojená.

Black Diamond GridLock Screwgate

Black Diamond GridLock Screwgate

Ověřený zákazník SmichOFFer.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. dubna 2015

(naposledy upraveno 19. dubna 2015)

Zakoupeno v SmichOFFer.cz

• Bezpečnost
  • Složitější nacvaknutí do sedáku, ale na to se časem zvykne.

Již nikdy se karabina při jištění nepřetočí. Bezpečnost je to nejdůležitější.

Black Diamond Express 22 cm

• výborné

vše v pohodě

Ověřený zákazník HUDYsport a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 25. prosince 2014

Zakoupeno v HUDYsport a.s.

Naprosto mi vyhovuje

Ověřený zákazník ECstore.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. prosince 2014

Zakoupeno v ECstore.cz

• Patentovaný zámek Black Diamont

Skvělé jako všechny Black Diamond hole díky patentovanému zámku. Toto jsou již třetí, které jsem rodině pořídil. Za mě je u tohoto modelu nejlepší poměr cena výkon pro normální turistiku do 50 km/den, při větších vzdálenostech bych asi hledal něco z karbonu kvůli hmotnosti

Reakce obchodu ECstore.cz

Ta cena holí je velice výhodná. Skvělý poměr cena/výkon
Více o holích zde: http://www.ecstore.cz...

Přidáno: 1. prosince 2014

• Tento typ si nemůžu vynachválit pro jeho spolehlivost - neselže.
  • Má šetrný systém svícení. Baterky prakticky neměníme.
  • Ano, taky nám jako první odešly ty plastové očka co drží víčko baterek. Nyní zavíráme pomocí oka z režné nitě, které zachytíme původním otvíráním.

Drahá čelovka, ale neselže.

Přidáno: 10. září 2014

• vysoký výkon
  • variabilita režimů svícení
  • nízká pořizovací cena
  • design
  • vyvážení

Pozitivní recenze ohledně výkonnosti a variabilitě režimů svícení
tohoto modelu mohu s nadšením potvrdit. Líbí se mi i design a zpracování. Přepínání osvětlení je opravdu nutné si osvojit, ale pro ovládání 5 režimů+intenzity jedním tlačítkem to asi lépe nelze a nacvičit se to dá. Za velice vstřícnou cenu - v mém případě 763 Kč vč.poštovného a dárku (značkové sluneční brýle) - perfektní výrobek. Jediný zatím zjištění nedostatek oproti předešlé PETZL-ovce, která byla k hlavě "jako přirostlá" je i při stejné hmotnosti její vyvážení. Pro osvětlení prostoru před sebou (chůze, čtení mapy) je nutné čelovku více vyklopit, čímž se těžiště předsune dál před čelo a při pohybu hlavou je cítit. Možná by pomohl pevnější popruh.
Nicméně rozhodně palec nahoru !

Přidáno: 20. června 2014

• dobra souhlasím s ostatními
  • do te doby než vám spadne protože ta super krytka baterek je z plastu, takže ted to musím zavírat s pomocí izolačky. Starší typ na šroub je mnohem bytelnější.

u mě dobrý

Black Diamond Distance FLZ

Black Diamond Distance FLZ

Ověřený zákazník Sport-outdoor.sk Ověřený zákazník

Přidáno: 27. května 2014

Zakoupeno v Sport-outdoor.sk

• skladný, lehký, pevný
  • špatná odnímatelnost krytek hrotů

S výrobkem jsem spokojen, splňuje to, co jsem od něho čekal. Mám na mysli hlavně skladnost, snadné a rychlé rozložení, lehkost.

Přidáno: 8. dubna 2014

Zakoupeno v VIPceny.eu

• Dobrá svítivost za rozumnou cenu ;-)
  • Možnost plynulé regulace intenzity
  • Červené světlo
  • Režim blikání pro červené i bílé světlo
  • Komplikované nastavení jednotlivých režimů svícení

Výborná čelovka pro pěší turistiku. Světlo z hlavní diody je dostatečné pro čtení značek a orientaci v terénu. Použitím bočních diod a snížením intenzity světla lze při chůzi šetřit baterie. Počítám též s využitím čelovky na běžky a nouzově na kolo.
Čelovka je kompaktní a není zbytečně těžká.
Přepínání režimů svícení je dost složité na naučení:
Krátkými stisky tlačítka se střídavě rozsvěcují a zhasínají hlavní dioda a boční diody, intenzitu lze snižovat držením tlačítka, pouze pokud příslušné diody už svítí. Hlavní nevýhoda je, pokud je nutné na chvíli zhasnout a opět rozsvítit. Nejdříve se rozsvítí diody, které byly předtím zhasnuté a navíc se zruší dřívější nastavení intenzity.
Držením tlačítka při zhasnuté čelovce se přepne režim svícení na červené světlo (a stejným způsobem zpět)
Přepnout čelovku do režimu blikání lze dvěma rychlými stisky při rozsvícených bočních diodách nebo červené diodě. Zapnout tento režim se většinou podaří až na několikátý pokus.

Přidáno: 11. února 2014

(naposledy upraveno 11. února 2014)

• je to super čelovka je to super čelovka je to super čelovka je to super čelovka je to super čelovkaje to super čelovka je to super čelovka

je to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovka

Ověřený zákazník HUDYsport a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 23. ledna 2014

Zakoupeno v HUDYsport a.s.

• v pohodě
  • barva se odře, ale s tim se musí počítat.

bez problému

Black Diamond Trail Back

Black Diamond Trail Back

Přidáno: 2. ledna 2014

• přijatelně bytelná konstrukce
  • pohodlné nastavování
  • trošičku prokluzuje a zasouvá se
  • ručky nic moc materiál

zlatý střed
Není to šunt, za který byste vyhodily peníze. Není to ale ani extra hitparáda. Určitě by zásadně pomohla EVA rukojeť a její prodloužení do poloviny prvního segmentu jako mají vyšší modely. Přesnější provedení stavěcího mechanismu z lepšího materiálu by pak zamezilo prokluzu a možnému poškození samotného mechanismu nárazem.

Přidáno: 28. prosince 2013

• poměr cena výkon
  • pro rekreační sport jedna z nejlepších
  • červené světlo

běh i v terénu je možný, na běžkách také v pohodě dojedete i pro práci (pokud potřebujete něco dokončit) plně dostačující.
Na kole vzhledem k počasí ještě nevyzkoušeno. Na divoké sjezdy nedoporučuji, ale podle síly světelného kužele jistě nebude problém se po setmění dostat zpět domů.

Přidáno: 24. prosince 2013

Zakoupeno v VIPceny.eu

• Osvit na tři fáze, včetně regulace. Lumenů ažaž.

Ideální trekovka. Prozatím nemohu hodnotit výdrž baterií a reakci na déšť, osobně jsem nadmíru spokojen.

Ověřený zákazník ECstore.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. prosince 2013

Zakoupeno v ECstore.cz

• odzkoušené, kvalitní, maximální spokojenost při chůzi po horách.
  • nic.

- Sledoval jsem recenze výrobku a srovnával ceny na trhu a tohle se mi jevilo jednoznačně, jako správná volba. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí kvalitní trekové hole a váhají s nákupem. Zboží navíc přišlo v naprostém pořádku a s dodatkem na faktuře, který mě mile potěšil.

Reakce obchodu ECstore.cz

Ano, jsou to skutečně skvělé hole s výborným poměrem cena x výkon.
Pro rok 2014 vyšel i nový model, který je zase o chlup lepší než ten předešlý.
Více na http://www.ecstore.cz...

Zobrazuji 241 - 260 ze 280 recenzí 1...10 11 12 [ 13 ] 14