Recenze Black Diamond

Přidáno: 1. prosince 2014

• Tento typ si nemůžu vynachválit pro jeho spolehlivost - neselže.
  • Má šetrný systém svícení. Baterky prakticky neměníme.
  • Ano, taky nám jako první odešly ty plastové očka co drží víčko baterek. Nyní zavíráme pomocí oka z režné nitě, které zachytíme původním otvíráním.

Drahá čelovka, ale neselže.

Přidáno: 10. září 2014

• vysoký výkon
  • variabilita režimů svícení
  • nízká pořizovací cena
  • design
  • vyvážení

Pozitivní recenze ohledně výkonnosti a variabilitě režimů svícení
tohoto modelu mohu s nadšením potvrdit. Líbí se mi i design a zpracování. Přepínání osvětlení je opravdu nutné si osvojit, ale pro ovládání 5 režimů+intenzity jedním tlačítkem to asi lépe nelze a nacvičit se to dá. Za velice vstřícnou cenu - v mém případě 763 Kč vč.poštovného a dárku (značkové sluneční brýle) - perfektní výrobek. Jediný zatím zjištění nedostatek oproti předešlé PETZL-ovce, která byla k hlavě "jako přirostlá" je i při stejné hmotnosti její vyvážení. Pro osvětlení prostoru před sebou (chůze, čtení mapy) je nutné čelovku více vyklopit, čímž se těžiště předsune dál před čelo a při pohybu hlavou je cítit. Možná by pomohl pevnější popruh.
Nicméně rozhodně palec nahoru !

Přidáno: 20. června 2014

• dobra souhlasím s ostatními
  • do te doby než vám spadne protože ta super krytka baterek je z plastu, takže ted to musím zavírat s pomocí izolačky. Starší typ na šroub je mnohem bytelnější.

u mě dobrý

Black Diamond Distance FLZ

Black Diamond Distance FLZ

Přidáno: 27. května 2014

• skladný, lehký, pevný
  • špatná odnímatelnost krytek hrotů

S výrobkem jsem spokojen, splňuje to, co jsem od něho čekal. Mám na mysli hlavně skladnost, snadné a rychlé rozložení, lehkost.

Přidáno: 8. dubna 2014

Zakoupeno v VIPceny.eu

• Dobrá svítivost za rozumnou cenu ;-)
  • Možnost plynulé regulace intenzity
  • Červené světlo
  • Režim blikání pro červené i bílé světlo
  • Komplikované nastavení jednotlivých režimů svícení

Výborná čelovka pro pěší turistiku. Světlo z hlavní diody je dostatečné pro čtení značek a orientaci v terénu. Použitím bočních diod a snížením intenzity světla lze při chůzi šetřit baterie. Počítám též s využitím čelovky na běžky a nouzově na kolo.
Čelovka je kompaktní a není zbytečně těžká.
Přepínání režimů svícení je dost složité na naučení:
Krátkými stisky tlačítka se střídavě rozsvěcují a zhasínají hlavní dioda a boční diody, intenzitu lze snižovat držením tlačítka, pouze pokud příslušné diody už svítí. Hlavní nevýhoda je, pokud je nutné na chvíli zhasnout a opět rozsvítit. Nejdříve se rozsvítí diody, které byly předtím zhasnuté a navíc se zruší dřívější nastavení intenzity.
Držením tlačítka při zhasnuté čelovce se přepne režim svícení na červené světlo (a stejným způsobem zpět)
Přepnout čelovku do režimu blikání lze dvěma rychlými stisky při rozsvícených bočních diodách nebo červené diodě. Zapnout tento režim se většinou podaří až na několikátý pokus.

Přidáno: 11. února 2014

(naposledy upraveno 11. února 2014)

• je to super čelovka je to super čelovka je to super čelovka je to super čelovka je to super čelovkaje to super čelovka je to super čelovka

je to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovkaje to super čelovka

Přidáno: 23. ledna 2014

• v pohodě
  • barva se odře, ale s tim se musí počítat.

bez problému

Black Diamond Trail Back

Black Diamond Trail Back

Přidáno: 2. ledna 2014

• přijatelně bytelná konstrukce
  • pohodlné nastavování
  • trošičku prokluzuje a zasouvá se
  • ručky nic moc materiál

zlatý střed
Není to šunt, za který byste vyhodily peníze. Není to ale ani extra hitparáda. Určitě by zásadně pomohla EVA rukojeť a její prodloužení do poloviny prvního segmentu jako mají vyšší modely. Přesnější provedení stavěcího mechanismu z lepšího materiálu by pak zamezilo prokluzu a možnému poškození samotného mechanismu nárazem.

Přidáno: 28. prosince 2013

• poměr cena výkon
  • pro rekreační sport jedna z nejlepších
  • červené světlo

běh i v terénu je možný, na běžkách také v pohodě dojedete i pro práci (pokud potřebujete něco dokončit) plně dostačující.
Na kole vzhledem k počasí ještě nevyzkoušeno. Na divoké sjezdy nedoporučuji, ale podle síly světelného kužele jistě nebude problém se po setmění dostat zpět domů.

Přidáno: 24. prosince 2013

Zakoupeno v VIPceny.eu

• Osvit na tři fáze, včetně regulace. Lumenů ažaž.

Ideální trekovka. Prozatím nemohu hodnotit výdrž baterií a reakci na déšť, osobně jsem nadmíru spokojen.

Ověřený zákazník ECstore.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. prosince 2013

Zakoupeno v ECstore.cz

• odzkoušené, kvalitní, maximální spokojenost při chůzi po horách.
  • nic.

- Sledoval jsem recenze výrobku a srovnával ceny na trhu a tohle se mi jevilo jednoznačně, jako správná volba. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí kvalitní trekové hole a váhají s nákupem. Zboží navíc přišlo v naprostém pořádku a s dodatkem na faktuře, který mě mile potěšil.

Reakce obchodu ECstore.cz

Ano, jsou to skutečně skvělé hole s výborným poměrem cena x výkon.
Pro rok 2014 vyšel i nový model, který je zase o chlup lepší než ten předešlý.
Více na http://www.ecstore.cz...

Black Diamond Easy Rider Via Ferrata Package

Black Diamond Easy Rider Via Ferrata Package

Přidáno: 27. listopadu 2013

• velmi kvalitni provedeni
  • oka karabin jsou dostatecne velka, aby prosla bez precvaknuti v mistech, kde se na sebe napojuji dve lana feratove cesty, nezasekavaji se
  • snadna a lehka manipulace s pojistkou karabiny, velmi ocenite pri delsich a narocnych feratach
  • pro nekoho vysoka cena, ale vzhlem k provedeni a kvalite nepodstatne

- doporucuji vsem, jedna se o bombonek

Přidáno: 18. října 2013

Zakoupeno v HUDYsport a.s.

univerzální pomůcka za ne úplně přehnanou cenu :)

Black Diamond Trail Ergo Cork

Black Diamond Trail Ergo Cork

Ověřený zákazník Hanibal Ověřený zákazník

Přidáno: 17. září 2013

Zakoupeno v Hanibal

• lehké, jednoduchý systém nastavení délky holí, neskutečně pohodlné rukojeti a poutka, možnost dokoupit pouze část jako náhradní díl (ihned využiji, v horách jsem na jednu spadl a ohnul ji).
  • opravdu žádné

Přidáno: 28. července 2013

• cena, velikost, pohodlí

Přidáno: 24. července 2013

Zakoupeno v HUDYsport a.s.

• Dlouhá výdrž i v mrazivém pocmasí
  • Režimy svícení
  • Indikátor stavu baterií
  • Drží přesně v nastavené poloze

Skvěle a dlouho svítí. Zatím má nejlepší čelovka.

Přidáno: 2. května 2013

• Jednoznačně výdrž a výkon, dále signalizace stavu baterií...
  • jen ta váha.

Perfektní dosvit i skrz mlhu. Nejdýl sem jí měl asi 10 dní na treku na horách, každý večer tak 2-3h na max výkon a baterky nešli ani na polovinu.skvělá

Přidáno: 30. dubna 2013

(naposledy upraveno 30. dubna 2013)

• Velmi lehké
  • Pevná konstrukce, nepruží
  • Výměnné hroty a kotoučky
  • Prodloužená rukojeť - Není potřeba zkracovat délku
  • Prodyšné a zároveň pevné poutka - neškrtí!
  • Velmi pevné
  • Flip lock
  • Nedá se nic vytknout..

Perfektní hole které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Měl jsem řadu holí ale se žádnými jsem nebyl spokojený jako právě s holemi Black Diamond trail. Velmi dlouho jsem váhal, vybíral, zkoušel v kamenných prodejnách. Nakonec jsem se rozhodoval mezi značkami Leki, Fizan a Black Diamond. Nakonec mě přesvědčily kladné recenze a i osobní dojem z těchto holí. Zvolil jsem tyto hole protože na mě nejvíce zapůsobily svou pevností, zpracováním a zároveň velmi nízkou hmotností. Od holí vyžaduji maximum - hole by měli mít delší madla pro případ, že budete chtít 'vyběhnout' prudší kopec a budete potřebovat kratší délku. Dále pak hrálo roli uzamykání. Nemám dobré zkušenosti se šroubovacím upevněním - časem se vychodí, prostě opotřebuji a ztratí pevnost. Hole jsem testoval celý měsíc a definitivně mě přesvědčil osvědčený systém flip-lock.

Není co vytknout - opravdu dobrý kousek od uznávané firmy Black Diamond

Přidáno: 9. dubna 2013